Özer Aydın "İlk Yarının Son 3 Maçında Çıkışımızı Sürdüreceğiz"

Bandırmaspor Kulübü Yönetim Kurulu bugün düzenlenen basın toplantısında kulübün maddi sorunlarına dikkat çekerek  yönetim kurulunun yalnız bırakıldığını  dile getirdi.

Bandırma Palas'ta düzenlenen basın toplantısında  konuşan Bandırmaspor Basın Sözcüsü Özer Aydın:  Bandırmaspor Kulübü’ne, içinde bulunduğumuz  Aralık ayı sonuna kadar acilen 4 milyon lira para  gerektiğini belirterek Başkan Onur Göçmez ve yönetim kurulu olarak yalnız bırakıldıklarını dile getirdi.  Bandırmaspor'un, son  beş maçta10 puan toplama başarısını gösterdiğine dkkat çeken Aydın, pandemi sürecinde ciddi sıkıntılar yaşadıklarını günler sonra teknik direktör Erkan Sözeri yönetiminde tam kadro idmanı dün itibariyle gerçekleşitrebildiklerini ifade etti.
Bu hafta Bandırma’da, Ankaraspor la sahamızda oynayacakları maçı da mutlaka 3 puanla kapatmak  istedklerini belirten Aydın " ilk yarının son üç maçını Ankaraspor, Adanaspor ve Altay le oynanacak  maçlarda haftalar sonra lk kez tam kadroyla çıkıp kazanarak çıkışımızı sürdüreceğmz inancındayım” dedi. 15 gün içinde 4 milyon TL ye ihtiyaçları olmasına rağmen  kulübün kasasında para olmadığına dikkat çeken Özer Aydın "Sayın Kaymakamımız ve beledye başkanımızın kulübümüze destek için girişimlerinden memnunuz ama Bandırmalılar, iş adamları, kurum ve  kuruluşlar, kulübe maddi destek vermezlerse bu iş  yürümez.” itirafında bulundu.

basın toplantısından  notlar..Ramazan Narin 
17-12-2020- BANDIRMASPOR  BASIN TOPLANTISI...
Bandırma PALAS OTE'de yapılan toplantıya ; Başkan Onur GÖÇMEZ gelmedi ama, yönetim kurulundaki ; Mustafa DER, Adem YILMAZ, Hakan AYDIN, Özer AYDIN, Onur ÇON... basının karşısına geçti. 
Royal Hastanesi Bandırma Spor un, basına da yansıyan Başkan ONUR GÖÇMEZ in istifası-vazgeçirildiği ve kulübün içinde bulunduğu ekonomik kriz, gündemdi.
TFF 1. Ligde mücadele eden, ilk devrenin bitimine 3 hafta kala büyük ümitlerle başladığımız ve hayal kırıklığıyla devam eden lig sıralamasında düşme hattından son galibiyetle bir anda 10. sıraya gelen kulübün, yılbaşına kadar 4 milyon nakite ihtiyacı olduğu belirtildi. Kulübün eski antrenörü Serdar BOZKURT'un 1 milyona yakın alacağı olduğu söylendi de yanıt hakkı omayan  Serdar BOZKURT un yanlış transfer uygulamaları yüzünden, devre arasında transfer yasaklısı durumuna, düştüklerinide belirttiler!.
Kulübe gelir sağlamak için, çubuk bordo-beyaz formaların store'de 70.00 TL ye satışa çıkarıldığını bu kampanyanın duyurulmasını ve Bandırmalı' ların ve taraftarların formalaın satışına yardımcı olmaları istendi.
Son olarak da, kulüp yöneticilerinin maddi bakımından YALNIZ bırakıldığını, Başkan ın bu yüzden istifa noktasına geldiği ve  bırakıp gitmemesi için, daha çok özellikle birlik olunması gerektiği söylendi.
Bandırma Gerçek Gazetesi ve Balıkesir TV adına soru soran Ramazan NARİN'de ; Kulübe borç verenlerin borç verdikleri MİKTAR belirtilerek, kulübe karşılıksız nakit verenlerin de verdikleri miktarlarla, sahip çıkılması ve minnettarlık adına deşifre edilmesini ve Bandırmaspor'a sahip çıkanların gösterilmesini, böylelikle sahip çıkmayan kişi kurum ve kuruluşların da ortaya çıkacağını, örneğin BAGFAŞ ın ve Beşiktaş a 10 milyon veren Kemal Gencer in yardım yapıp yapmadığının ortaya çıkarılmasını, basın olarak üzerimize düşenin yapılacağını belirtti. Yönetim bu konuyu değerlendireceğini söyledi. 
Taraftar Derneği Başkanı ve taraftarların ve gazetecilerin, sorularının cevaplanmasından sonra, toplantı sona erdirildi.
17-12-2020/BG - FOTO - TANER ERSÖZ