Niyazi Kavuşturan Paşamescit Muhtar Adaylığını Açıkladı

Bandırma Paşamescit Mahallesinin sevilen simalarından Niyazi Kavuşturan Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Paşamescit Muhtar adaylığını açıkladı.

Niyazi Kavuşturan gazetemize gelerek yaptığı açıklamada "Doğma büyüme mahallemin çocuğuyum çocukluğum gençliğim bu mahallede geçti çok zor yıllar yaşadık yaşam mücadelesine başladığım mahallemden asla kopmadım, Mahallemin yıllardır birikmiş sorunları var. Değişim sorunları var. 

Sağolsun Başkanımız Dursun Mirza elinden geldiğinden fazlasını mahallemizin sıkıntılarını çözmek için gayretini hiç esirgemedi. Ancak tabii ki Bandırma'mızın en eski mahallelerinden ve özel konumu münasebetiyle Paşamescit için çok daha fazlasını yapmak gerekiyor. Gerçekçi Projeler gerekiyor. Bunun için mesaisini 24 saat mahallemiz için verebilecek emekçilere ihtiyaç var.  Mahallemiz parmakla gösterilmeli. Çünkü Bandırma'nın merkezi biziz. Biz yüzyıllardır hep vardık. En eskisiyiz ama en mağdur edileniz.Son 2 dönem yerel yönetime kadar hep ihmal edildik. Muhtarlık hizmet için birinci basamak. Yan gelip yatmak yeri değil. Modern Paşamescit rüyalarıma giriyor. Zor değil.Proje üreteceksiniz bunu hem belediye hem diğer gerekli birimlere sayın kaymakamımıza  taşıyacak çözümler için takip edeceksiniz. Allaha şükür bende bu bilgi birikim ve dinamizm var. Paşamesciti kıskanılacak örnek bir mahalleye dönüştürmek ek hayalim. Tüm mahalleli hemşerilerimde bu kutsal görev için yeki istiyorum. Onlası asla mahçup etmeyeceğim" diye konuştu.

Mahallenin hak ettiği değeri alması için projeleri olduğunu ifade eden Niyazi Kavuşturan " Özellikle Belediyede emek verdiğim çalışma hayatımda çok tecrübem oldu gerek birimlerle gerek siyasilerle neyin nasıl ne şekilde yapılması gerektiği konusunda büyük tecrübem oldu . Sağolsunlar çok iyi ilişkilerim oldu. Allahın izniyle bu birikimlerimi çok sevdiğim mahallem için harcamak istiyorum. Başka hiç bir beklentim yok.  " dedi.. 

 

BANDIRMA GERÇEK- SERHAT OZAR