Milletvekili Kamerayı Açık Unutunca...

Şok edici olayda, 47 yaşındaki Arjantinli bir milletvekili Juan Emilio Ameri, bir Parlamento oturumu sırasında canlı video konferans esnasında görüşmeden sonra kamerayı açık unutunca  kız arkadaşının çıplak göğsünü öptüğü sahneler parlamentoda canlı olarak izlendi.  Olayın videosu kısa sürede You Tube vasıtasıyla tüm  internette yayıldıktan sonra dünyada viral oldu . Milletvekili Ameri savunma yapmasına rağmen  alt Kongre Meclisinden istifa etmek zorunda kaldı. Milletvekili Arjantin'deki Peronist partinin üyesi.

OLAY NASIL GERÇEKLEŞTİ

Arjantinli milletvekilleri, emeklilik fonu yatırımlarını tartışmak için sanal olarak video konferans yoluyla bir araya geldi. Görüşmelere video konferans kanalıyla katılan milletvekili Juan Emilio Ameri, ekranı kapatmayı unutup yanında bulunan  kız arkadaşının göğüslerine sarılırken aynı zamanda kucağında oturtup bluzunu aşağı çekti ve çıplak göğüslerini öpmeye başladı. Bu   görüntüler  canlı olarak video konferansı izleyen tüm diğer meclis üyeleri canlı olarak izlemek zorunda kalırken meclis görüntülerden şok oldu.. Olay Cuma günü meydana geldi ve Arjantin hükümetinin resmi Youtube kanalında canlı yayınlandı. Tartışmalı video tüm sosyal medya kanallarında  viral olduktan sonra You Tube tarafından kaldırıldı..

 47 yaşındaki Arjantinli bir milletvekili Juan Emilio Ameri parlamentoya ve partisine sunduğu savunmasında  kız arkadaşının göğüs küçültme implantlarına bakmak istediğini beyan etsede istifa ettirildi.
KAYNAK : https://www.opindia.com/2020/09/argentin

28-09-2020/BG DÜNYA HABER MERKEZİ