MERAL AKŞENER FARKI " Sen doğmana bak güzel gün"" 

RAMAZAN NARİN : " SEN DOĞMANA BAK GÜZEL GÜN" 

17 Haziran...

Bursa Merinos ATATÜRK Kültür Merkezi ve Hayat Restaurantta bir açıkhava iftarı !
2000 kişilik düşünülmüş ; ama katılım giremeyenlerle, dönenlerle 5.000 i geçti...Adeta bir miting, adeta "KURTAR BİZİ ABLA" resitali !
Heyecanlı bir topluluktan bahsediyorum. Heyecanlı ve ilgili ve seviyeli...İzdiham var ve Bursa da bu şekilde bir iftar veya bahanesiyle  bahçe mitingi, daha önce hiç olmamış !
Hanımların da ilgisi büyüktü. Her masada hanımları ve gençleri görmek mümkündü ve Bursa ilk defa yeni bir doğuşun şahidi oluyordu...

Ben de, dün geceden yazdığım gibi sayın Akşener’e yaklaşabildiğim fırsatta bizzat YENİ PARTİ talebimi, talep edenler adına, söz verdiğim gibi... kendisine sesli aktardım...
Konuşma kürsüsünün arkasına yerleştirilen panoda yazan ; ‘" SEN DOĞMANA BAK GÜZEL GÜN “" sözünü ben ;  .(gün akşam oldu diye biz üzülmüyoruz...)  diyerek paylaştım.
Bu arada, toplantıda çok sayıda Karacabeyli, çok sayıda Mustafakemalpaşalı eski ülküdaşlarımı, arkadaşlarımı görmek fırsatını yakaladım. MHP Balıkesir eski Belediye Başkanı ve MHP den seçilen Balıkesir Milletvekilimiz İsmail OK ile de, hasbıhal etmek ve durum değerlendirmesi yapmak fırsatını yakaladım. İsmail OK un Türkiyenin ve Türk Milletinin mevzubahis olduğu bu konjoktürde ; GEREKİYORSA BEDEL ÖDEMEYE DE HAZIRIM ! sözü... beni müthiş rahatlattı.
Ve, Türkiye’nin beklediği açıklama da, bu toplantıda yapıldı. MHP nin olağanüstü kongresi hakkında Yargıtay nihai kararını verecek. Adaletten umudun kesildiği durumda eğer MHP KURULTAYI Mahkeme kararı ile engellenirse, sayın AKŞENER eve çekilip BABAANNE olmayacağını, arkasında duran bu heyecanlı kitlenin beklediği YENİ PARTİ kurma girişimine başlayacağını açıkladı ve bu açıklama gecenin en önemli açıklaması oldu...
MERAL AKŞENER... KURTULUŞTAKİ TEK LİDER ve TEK ALTERNATİFTİR ! 
Türkiye  Cumhuriyeti Devleti’nin, parlamenter sistemin, ÇOK PARTİLİ siyasi hayatın, rejim ve Başbuğ ATATÜRK  ün, Cumhuriyet kuruluş ilkelerinin, fabrika ayarlarının tehlikeye girdiği bu günlerde... MHP nin,  AKP İktidarının ve mevcudun savunusunda rol kapması ve iktidarın en ateşli sözcüsü olmasından sonra ; mevcut iktidarın tek alternatifinin CHP olamayışından doğan umutsuzluğu, umuda çeviren tek hareket MERAL AKŞENER Hareketidir. 
BEN BAŞBAKAN OLACAĞIM ! Diyerek yola çıkan sayın AKŞENER’i  parlamenter sistemi koruyabilirsek BAŞBAKAN yapacağız. Koruyamaz ve 2019 CUMHURBAŞKANLIĞI seçimine geçersek, bu defa 1.000.000 imza toplayarak, CUMHURBAŞKANI yapacağız ! Biline!
TC nin kurtuluş reçetesi, sayın Meral AKŞENER’in MHP Genel Başkanı  yapılmasından geçmekte ise de ;  MHP Genel Merkezinin, İktidarın desteğini alarak, hukuki manüplasyonlarla buna izin vermemesinden sonra,  bugün mahkum olduğumuz AMERİKAN  VESAYETİ, MASON VESAYETİ ve FETULLAH VESAYETİNİ ortadan kaldırabilecek tek güç ; artık MERAL AKŞENER HAREKETİDİR !
Çünkü ; sayın  Meral AKŞENER’in liderliğindeki MHP veya Koray AYDIN, Ümit ÖZDAĞ ve Sinan OĞAN ın da içinde bulunduğu bir yeni parti, Türkiye nin son umududur. Ve bu son umudun müjdesi, benimde canlı şahit olduğum ve tarihe geçecek, Bursa İFTARında verilmiştir.
Sayın AKŞENER, Yargıtay kararında... yaptırılmayan kurultay kararı çıkmaz ise, yeni bir siyasi parti hareketi için start verileceğini ve bunu tüm arkadaşları ile gerçekleştireceklerini... açıkladı. Bu açıklamanın rahatsız edeceği iki kesim ve iki kişi var. Birisi işgal altındaki MHP-Devlet BAHÇELİ ve diğeri ; iktidardaki AKP ve Genel Başkanı R.Tayyip ERDOĞAN’dır. 
17 HAZİRAN BURSA ;  Türkiye siyasetindeki MERAL AKŞENER FARKI (topuklu efe) görülmüştür. Bu tarih, Türkiye ve Türkler için bir ışıktır, tünelin ucu ve ışık, kurtuluş reçetesi ve alternatif, bugün görülmüştür. Bu ışıkta, bu yeni doğan günde ; evine çekilip torun bakmayacağım diyen sayın Meral AKŞENER’e, ben de eve çekilip torunlarımı gezdirmekle inzivaya çekilmeyeceğimi ve bu kutlu hareketin, neferi olacağımı beyan ediyorum...

Yolun, yolumuz açık olsun. Tanrı Türk’ü Korusun ve Yüceltsin !  

18.06.2017   NOGAYTÜRK 
(Toplantıya ait video linkleri ;  https://www.facebook.com/yusufoglu2331/videos/818474721651564/  *** https://www.facebook.com/yusufoglu2331/videos/818472081651828/  )