Mehmet Tüm'ün Almanya'da Vefat Eden Ablası Bandırma'da Ebediyete Uğurlandı

CHP Balıkesir 25 ve 26 dönem  Milletvekili Mehmet Tüm’ün  Almanya'da vefat eden ablası Elif Tüm Özçelik Bandırma Cemevi'nde yapılan cenaze töreniyle ebediyete uğurlandı. 

Almanya’da geçirdiği kalp krizi sonrasında vefat eden ve Bandırma'ya getirilen  Elif Tüm Özçelik için Bandırma Cemevi’nde düzenlenen cenaze törenine yoğun katılım gerçekleşirken tören öncesi hayır yemeği dağıtıldı. Cenaze törenine CHP Balıkesir 25- 26.dönem  Milletvekili Namık Havutça, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yankol ve Sami Türkmen ,CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, Millet İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun, Bandırma eski Bşk Yrd. Ozan Onur ,Bansiad Başkanı Cengiz Küçükköseleci, Eğitim Sen Bandırma Şube Başkanı Mustafa Kocataş, ADD Bandırma Şube Başkanı Serdar Polat,  Eğitimciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Şenol,  Alevi Kültür Derneği Bandırma Şube Başkanı Sevim Bektaş da katılımcılar arasında yer aldı. Cemevinde yapılan cenaze töreni  ardından Elif Tüm Özçelik Bandırma Şehir Mezarlığı’na defnedildi. Evli ve 6 çocuk sahibi olan Elif Tüm Özçelik uzun süreden beri Almanya’da çalışıyordu.

Gerek cenaze törenine katılım gösteren gerekse sosyal medyada yapılan  taziye mesajlarına yönelik olarak Mehmet Tüm kendi sayfasında Teşekkür mesajı paylaştı.

TEŞEKKÜR

Sevgili ablam Elif Tüm Özçelik’inin vefatı nedeniyle acımızı arayarak,mesaj göndererek,bizzat katılarak ve çelenk göndererek paylaşan başta CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’ye,genel başkan yardımcılarına,şu anda ve önceki dönemlerde görev alan CHP parti meclisi üyelerine,şu anda ve önceki dönemlerde CHP milletvekilliği yapmış arkadaşlarıma, CHP yüksek disiplin kurulu üyelerine, CHP kurultay delegelerine,Bandırma belediye başkanıma,tüm belediye başkan adaylarına, il ve ilçe başkanlarımıza, gençlik ve kadın kollarımıza siyasi parti üyelerine,sivil toplum kuruluşlarının sendikaların ve derneklerin değerli temsilcilerine ve basın mensubu arkadaşlarımıza ayrıca bizi yalnız bırakmayan tek tek ismini sayamadığım tüm eş dost ve akrabalarıma teşekkür ediyorum.

BANDIRMA GERÇEK - 29-03-2019 edit.MEHMET LEVENTOĞLU