Kufta Biga Köfte Açılışı Yapıldı

Doğanlar Yatırım Holding sevgi yolu üzeri ziraat bankası karşısında gerçekleştirdikleri açılış töreni ile Kahve Makamı’nı ve Biga Köftecisi (Kufta’yı) ilk şubesini Bandırma’da hizmete açtı. ‘Kufta’ adlı Biga köftesi restoranları açmaya başladı. İlk olarak Çanakkale’nin Biga ilçesinde açılan Kufta bugün Bandırma'da açıldı.

Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan,konuşmasında;

Holding olarak hem mobilyada Doğtaş ve Kelebek başta olmak üzere enerji alanında inşaatta ve gıdada yer almaktayız bugünde Bandırma’da kahve makamını ve kufta köftesi ile birlikte yedinci mağazamızı açıyoruz amacımız kuftayı 5 yılda yüz şube haline getirmek istiyoruz burdaki çıkış noktamız Biga’mızın Balıkesir Çanakale’mizin ve bölgemizin etini tanıtmak.

Sırada şarküteri açmak var

Gıda yatırımlarına şarküteri işiyle devam edebileceklerini belirten Doğan, şunları söylüyor:

“Bundan sonra şarküteri konsepti de deneyeceğiz. Biga’nın ünlü ürünleri var. Yoğurt ve peynir tatlısı gibi... Kufta’ların içinde böyle bir konsepte de yer vereceğiz. Eğer istediğimiz gibi bir sonuç alırsak ayrı yerler de açmayı düşüneceğiz.”

Belediye Başkanı Dursun Mırza Konuşmasında ;

Bandırma hızla büyüyen gelişen kent 70 bin nifustan 146 bine ulaştı dolayısıyla hızla büyüyen bir kent bir liman kenti ulaşım yönünden her yere yakın Bursa İstanbul Çanakkale çok yakın, bölgemiz sanayi olarak ayrılmış sanayileşmesini istiyoruz çevreyi kirletmeyen bir sanayi istiyoruz.Kufta ve kahve makamına cok teşekür ediyorum