Kişileri Konuşmaktan Kenti Konuşmaya..

Maratonun dört bir yanına koşu için start alanlar, bir anda aynı kulvarın son nefesinde sonucu kutlayanlar oluveriyorlar.

Bunlara herkes alışık.

Ayrıca her sonuçta kazanmaya kendini planlamış 2 li 3 lü oynayanlar cabası. Kimsenin bunları görmediğini sanan zavallılarsa çıkarlarının  taklalarını hep  atmaya da devam edecekler. İyi ki şu sosyal medya çıktı da herkes; bu kıvırmaları gözlemleyebilir hale geldi.

Neyse böyle girmek istemezdim yazıya ama altı çizilmeden de olmuyor. Çakallar aportta her daim koşullanırlar.
Bu süreç sonunda bir çok şeyi kırmadan dökmeden kentin ve bölgenin önceliklerinin belirlenip planlanarak, bu planlamanın yürütümünün gerçekleştirilebileceği öngörüleri çalışmayı yürütebilecek bir ekip, hızla oluşturularak çalışma programının birlik beraberlik çerçevesinde hayata geçirilmesi gerekiyor.
Tüm aday adaylarının bu süreçteki çalışmaları ve örgüte katkıları için bir seçmen olarak teşekkür ediyorum.

Eksik , hata da bireyler içindir, bunları olgunlaştırarak kentin acil çözüm bekleyen yerel problemlerinin harmanlanmasın da ortak akıl planlamalarıyla Bandırmalının karşısına çıkılması lazımdır.

Örgütümüzü Bandırmada temsil edecek Tolga TOSUN kardeşimize omuz verme, başarmasına katkı verme zamanıdır. Kişileri konuşmaktan kenti ve bölgeyi konuşmaya gecikmiş zamanı hızla hayata geçirip BAŞARMALIYIZ.

Gün elele verme günü..

BANDIRMA -27-01-2019