Kaymakam Günhan Yazar Başkan Mirza'yı Makamında Ziyaret Etti

Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar Bandırma Belediyesini ziyaret etti.
Geçtiğimiz günlerde Kaymakamlık Makamında yeni Kaymakamımız Günhan Yazar’ı ziyaret eden ve hoş geldin diyen Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, yeni kaymakamımızı Bandırma Belediyesinde ağırladı. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmede kurumlar arası uyum ve işbirliğinin önemi üzerinde duruldu. Yeni Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar'ın iadeyi ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcıları, Ozan Onur, Şerafettin Ergüdar ,Mehmet Sert ve İsmail Ay'da  hazır bulundu.
Ziyarette ;Bandırma'nın  yapısı itibariyle tüm kurumların işbirliği içinde olduğunu ifade eden Başkan Dursun Mirza; “Görevler ve koltuklar geçicidir. Asıl olan alınan görev esnasında yapılan hizmetlerdir. Vatandaşlarımızın gönlünü hoş tutmak ve onları memnun etmek alabileceğimiz en güzel dualardan biridir. Biz de bu maksatla hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. İyi hizmet edebilmenin en iyi yollarından biri de tüm kurumların uyum içinde olmasıdır. Sizinle de uyum içinde çalışacak olmamız bizleri sevindirdi. Ziyaretiniz ve yaklaşımınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette Kaymakamlığın başlatmayı düşündüğü projeler konuşuldu.

Projelerde Bandırma Belediyesi gereken desteği bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da destek vermeye devam edeceklerini ifade eden Dursun Mirza; “Biz, görev alanı gözetmeden tüm kurumlara destek veriyoruz. Okullarımıza, camilerimize, sağlık ocaklarına imkanlarımız ölçüsünde destek veriyoruz. Kaymakamlığımızın başlatacağı projelere de daha önce olduğu gibi seve seve katkı vereceğiz” dedi.

BGHABER-EMEL MORALI