Hayvan Barınağına Röntgen Cihazı Hediye Eden Ertan Tulpar Plaketini Başkan Mirza'dan Aldı

Bandırma Hayvanları Koruma Derneği Geçici Hayvan Barınağına Rontgen Cihazı  Hediye Etti

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Bandırma Geçici Hayvan Barınağını ziyaret eden Başkan Dursun Mirza  barınak çalışanlarıyla  sohbet ederek barınak çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Bandırma Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Ertan Tulpar’a Bandırma Belediyesi Geçici Hayvan Barınağına röntgen cihazı hediye ettikleri için teşekkür ederek plaket takdim etti.
Başkan Mirza Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla bir konuşma yaptı

"Hayvanlar biz insanların en uysal dostlarıdır. Sokak hayvanlarına ve bakım muhtaç hayvanlara yardımcı olabilmek için Bandırma Belediyesi olarak barınaklarımızı her gün daha da güçlendirmek için çalışmalar yürütüyoruz. Bugün hayvan barınağımızı ziyaret ettik. Çalışanlarımızla sohbet ettik. Bandırma Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Ertan Tulpar ve yönetim kurulu üyeleri Bandırma Belediyesi ile ortaklaşa çalışıyorlar. Tedavi edilmesi gereken, arabaların çarptığı, kırıkları olan hayvanlarımız için kırık tedavisi yapılıyor. Bunun için röntgen cihazı çok gerekliydi. Bunun için Ertan abim ve Münevver ablam buraya bir röntgen cihazı hediye ettiler. Kendilerine böyle değerli bir hediyeyi Bandırma Belediyesi Hayvan Barınağına hediye ettikleri ve hizmetleri için teşekkür ediyor bugünün anısına kendilerine plaket takdim ediyoruz. Veterinerimize, yöneticimize ve çalışanlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.
Plaket için teşekkür eden Bandırma Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Ertan Tulpar: “ Bu barınak 2005 yılından beri mevcut ama 2005 yılındaki barınakla şuan ki barınak sizin sayenizde çok çok farklı. Marmara bölgesindeki sayılı barınaklardan birisi Başkanımızın bize dernek olarak hayvan severler olarak katkısı çok büyük bu barınağın bu hale gelmesinde Dursun Başkanımın çok emekleri var. Barınağımızın bu iyi şartlara kavuşması onun sayesinde oldu. Başkanımıza hayvanlara ve derneğimize vermiş olduğu destekten dolayı çok çok teşekkür ediyorum” dedi.
Bandırma Belediyesi Hayvan Barınağı çalışmalarını facebook’dan https://www.facebook.com/Bandirma-Belediyesi-Hayvan-Barina…/ sayfasını takip ederek ulaşabilirsiniz.

BANDIRMA GERÇEK - HAYRETTİN İLDAM