Gümamed Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran'ı Ziyaret etti

Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla  Güney Marmara Aktif Medya Çalışanları Derneği Başkanı Ali Osman Ata ve Yönetim Kurulu Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran'ı makamında ziyaret ederek Polis Haftası'nı kutladı.

Polis Haftası dolayısıyla İlçe Müdürlüğünü ziyaret eden Güney Marmara Aktif Medya Çalışanları Derneği Başkanı Ali Osman Ata ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bandırma Emniyet Müdürü Soner Duran'ın nezdinde tüm emniyet mensuplarının haftalarını kutlayarak  görevlerinde başarılar dileyen Başkan Ata " Emniyet Teşkilatımız gözbebeğimiz gece gündüz demeden zaman ve yer gözetmeden fedakarlık göstererek ilçemizin ve ülkemizin güvenliği ve emniyeti için çalışıyorsunuz sizlere şükran duyuyoruz. Bizlerde kamu hizmetinin birer parçası olarak sizlere destek çerçevesinde gözünüz kulağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz " dedi.

Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken Bandırma'da gece bekçisi uygulamasının bugünden itibaren aktif olarak görev yapmaya başladığını şimdilik hizmet verecek olan 25 kişilik ekibin kısa süre içinde 50 kişiye çıkartılacağının müjdesini verdi.

BANDIRMA GERÇEK - 12-04-2019  MEHMET LEVENTOĞLU