Göçmez'den Çebi'ye Yanıt " Kaba Bir Yaklaşım!"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin  Bandırmaspor Başkanı "İşine Baksın Keny çok kıymetliyse başkasına satsın" açıklamalarından sonra yanıt Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez'den geldi.

"KABA BİR YAKLAŞIM!"

Beşiktaş Kulübü yönetimi  tarafından Keny transferinin iptal edilmesinin ardından başlayan “Beşiktaş duruşu”  Ahmet Nur Çebi’nin televizyon ve sosyal medyada yer alan söylemleri sonrası gündem oluşturdu.

Futbol kulisi.com  haber sitesine  konuşan Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, Çebi’nin kendisi hakkında söylediği sözlere, “Kaba bir yaklaşım olmuş” ifadelerini kullandı. Philippe Keny’nin transfer süreci hakkında konuşan Onur Göçmez, Çebi’nin transfer sürecini bilmediğini söyleyerek şunları kaydetti:

“Bize resmi teklif yapıldı, kabul ettik. 5 gün sonra transferin iptal durumunu twiter'da okuduk. Futbolcu dahil kimsenin bu durumdan haberi yok. Üstüne üstlük konuyla ilgili tarafımıza dönüş yapmaları için bir resmi yazı yazdık. Ancak tarafımıza dönüş yapılmadı. Şimdi her şeyin üstüne bu tarz açıklamalar çok kaba ve yaklaşım hiç hoş olmadı. Beşiktaş büyük camiadır. Allah yollarını açık etsin” dedi.

04-08-2022/BG SPOR SERVİSİ