Fenerbahçe-Galatasaray kadınlar voleybol maçında olay!

Kadınlar Voleybol 1.Ligi'nde Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan maça küfürlü tezahüratlar sebebi ile ara verildi.

Türkiye Kadınlar Voleybol Ligi’nde 2. sırada bulunan Fenerbahçe Grundig ile ezeli rakibi Galatasaray’ın arasındaki maç 2-0 Fenerbahçe’nin lehine devam ederken yarıda kaldı. 

Yaklaşık 3 bin Galatasaray taraftarının doldurduğu salonda olaylar, maçın hakeminin verdiği kararlara itiraz eden Galatasaray teknik direktörü Ataman Güneyligil ve Güldeniz'e sarı kart gösterilmesiyle başladı. 

Bülent Bozkurt iki takım kaptanını yanına çağırarak gerilim konusunda uyarılarda bulundu. Kötü tezahürat devam edince maçın hakemi taraftarların tribünlerden çıkartımasını istedi ve salonu terk etmek için hareketlendi. Bunun üzerine sahaya çakmak, bozuk para gibi cisimler yağdı. Galatasaraylı oyuncular bu cisimlerden hakemleri koruyarak çıkmalarına yardımcı oldu. 

Bu olayların ardından ise salon daha da karıştı ve Galatasaraylı taraftarlar tribünde asılı olan tüm voleybol takımı bayrakları arasından Fenerbahçe bayraklarını bulup, söküp attılar. 

Salonda halen taraftarların çıkartılması işlemi devam ediyor. Bu işlem sonrasında hakemler son kararlarını verecekler.

Kaynak: Sol Haber Portalı (S.Ç)