Eşref Kasapoğlu "Yeşili seviyoruz diyenler yeşili yok ediyor"

Eşref Kasağoğlu: "Yeşili seviyoruz diyenler, yeşilin üstüne beton döküyor,Bu nasıl bir belediyecilik anlayışıdır"
 AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu Bandırma Belediyesi'nin uygulamaları eleştirerek, "yeşili seviyoruz diyenler, yeşili yok ediyorlar" dedi.
 Bandırma Belediyesi'nin şehrin çeşitli noktalarındaki uygulamalarını değerlendiren ve eleştiren AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı Başkanı Eşref Kasapoğlu, "Biz yeşili seviyoruz diye bas bas bağıranlar, yeşili en çok yok edenler oldu" dedi. Bandırma Belediyesi'nin yeşil olan bir çok yere izin vererek çay ocağı ya da büfeye dönüştürüldüğünün altını çizen Eşref Kasapoğlu; "Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza her fırsatta 'biz yeşili seviyoruz' diyor ama yeşili yok edenlere de işyeri izni vermeye devam ediyor. Bu nasıl bir Belediyecilik anlayışıdır.
 
Bandırma'da yeşil olan her yere ya çağ ocağı ya da büfe izni veriliyor. Önce bir kaç metrelik bir yer veriyoruz diyorlar, sonra yanında ki yeşil alan talan edilmiş. Yeşili seviyoruz diyenler önce yeşilin üstüne beton döküyor, sonra da masa sandalye koyup keyif çatıyorlar.
 Bandırma'nın tüm yeşilini işgal edecekler haberleri yok. Bu nasıl bir Belediyecilik, nasıl bir yeşil sevmektir anlamış değiliz. Bandırma Belediyesi'nin ve Belediye Başkanı Dursun Mirza'nın sosyal belediyecilikten anlayışı bu mudur? Ak parti ilçe teşkilatı ve  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur bu tarz uygulamalara ve sorumsuzluğa dur diyecektir" dedi.
© 2015 Microsoft Koşullar Gizlilik ve tanımlama bilgileri Geliştiriciler Türkçe