Eğitimde Çirkin Tezgah

Bandırma Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Kurucusu Özer Aydın, Grand Asya Hotel’de düzenlediği basın toplantısında Bandırmalıları, kamuoyunun yakından tanıdığı eğitim kurumlarının önlerine unvanlar ekleyerek aynı eğitim kurumları  imajı veren çakma dershaneler konusunda uyardı.
15 yıldır bu sektördeyiz
Fen Bilimleri Eğitim Kurumlarının 15 yıldır Bandırma’da hizmet verdiğinin altını çizen Aydın “Bugünlere tırnaklarımızı kazıya kazıya geldik. Her öğrencinin kalbine dokunarak, çağdaş eğitim anlayışıyla çalıştık,çalışmaya devam ediyoruz. Bu süre içersinde bir çok öğrenci yetiştirdik. Mezun olan öğrencilerimizin çocuklarını bile okuttuk. Öğretmenler yetiştirdik bu öğretmenlerimizle şuanda aynı yolda yürüyoruz” dedi.
Çirkin tezgahı Özer hoca ortaya çıkardı
Kendi isimlerinin kullanılarak öğrenci kaydı yapıldığına yönelik ciddi duyumların olduğunu dile getiren Aydın “Bandırma’da Fen Bilimleri Eğitim Kurumları olarak 600 Evler Mahallesinde Fen Bilimleri Anadolu Lisesi ve Kaşif Acar Caddesinde Fen Bilimleri Kursumuz bulunmaktadır. Başka şubemiz yoktur. Bu konuda herkesi dikkatli olmaya çağırıyorum. Bizim ismimizle ücretsiz eğitim adı altında her hangi bir yere imza atmasınlar. Ruhsatlarını sorsunlar.Genel Müdürlüğümüz İstanbul’dadır. Türkiye genelinde 82 şubesi bulunmaktadır. Bu konuyu genel merkeze ilettik. Bu konuda gerekli çalışma başlatılmıştır. 15 yıldır büyük bir sorumlulukla yürüttüğümüz kurumlarımızın itibarsızlaştırılmaması için tüm mücadelemizi vereceğiz” ifadesini kullandı.  

http://marmaraolay.com/aydin-uyardi-cakma-dershanelere-carpilmayin/