Dursun Mirza " Kim varsa başvursun ..uygun aracı verelim"

HOLLANDA SİVASLILAR PLATFORMU NUN HEDİYESİ AKÜLÜ ARAÇLAR SAHİBİNİ BULUYOR 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza Bandırma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde engelli vatandaşa akülü aracını Hollanda Sivaslılar Platformu ile birlikte teslim ettiler.

Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Bandırma Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın akülü ve aküsüz tekerlekli sandalye ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Engelli vatandaşlarımızın da sosyal hayatın içinde olmalarını istiyoruz. Onun için de her fırsatta çevrenizde tekerlekli sandalye ihtiyacı olan kim varsa bize başvursunlar. Biz de uygun aracı kendilerine verelim. 

Bugün de Bandırma Rehabilitasyon Merkezine giden bir kardeşimize akülü aracını teslim ettik. Hollanda’da yaşayan yurttaşlarımızın kurduğu Sivaslılar Platformu diğer birçok il ve ilçeye olduğu gibi Bandırma Belediyemize de akülü araç getirdiler. Dün kendilerinden teslim almıştık. Bugün o araçlardan birini birlikte teslim ettik. Hollanda’da yaşayan hayırsever kardeşlerimize, onları örgütleyerek güzel işler yapan Sivaslılar Platformu’na çok teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun” dedi.

BGHABER-MLEVENTOĞLU