Doğa Mahallesi Derneği Başkan Tosuna Teşekkür Etti

DOĞA MAHALLESİ GÜZELLEŞTİRME VE YAŞATMA DERNEĞİNDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Doğa Mahalle Muhtarı Mustafa Pınar, Doğa Mahallesi Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’u ziyaret ederek kırsal kalkınmaya destek olduğu için teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarete Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Koçyiğit’te eşlik etti.

Ziyarette söz alan Doğa Muhtarı Mustafa Pınar: “Belediye Başkanımız Av. Tolga Tosun’a kırsal kalkınmaya destek olmak, çiftçiye destek olmak amacıyla Belediye arazilerini geçen yıl imzaladığımız protokolle bizlere verdiği için Başkanımıza teşekkür etmek istedik” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Doğa Mahallesi Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği ile geçtiğimiz yıl imzaladığımız protokol kapsamında ilk etapta Belediye tarım arazilerimize nohut ve fasulye ekimi gerçekleştirmiştik. Anlaşmamıza göre Bandırma Belediyesi olarak toplanan mahsulden pay alacağız. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz hasadımız ile birlikte toplanan ürünlerimizi Sosyal Yardım Çalışmaları kapsamında ihtiyaç sahibi olan ailelerimize ulaştıracağız. Ülkemizdeki tarımsal üretime katkı sağlamak için gerçekleştirdiğimiz projenin sonuç vermesi beni mutlu ediyor. Tarımsal üretim süreci önemli ve uzun bir süreç. Umuyorum ki bu alandaki çalışmalarımızı daha da büyüterek devam ettireceğiz. Ziyaretiniz ve nazik ziyaretiniz için ben teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette Doğa Muhtarı Mustafa Pınar, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a çiftçiye destek olduğu için minyatür traktör ve gerçekleştirilen ilk nohut hasadı hatırasına anahtarlık hediye etti.

31-07-2021