CHP Balıkesir Milletvekili Adayları Bandırma'da Vatandaşlarla Buluştu

CHP Bandırma’da milletvekili adaylarını tanıttı
CHP 28.dönem Balıkesir milletvekili adayları Bandırma Cumhuriyet Meydanında düzenlenen programla vatandaşlarla buluşarak kendini tanıttı. 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan aday tanıtım töreninde CHP Balıkesir Başkanı Erden Köybaşı nın konuşması ardından CHP Balıkesir milletvekili adayları Ensar Aytekin, Serkan Sarı, Seval Bozkurt, Burak Dalgın,Selim Panç, Fatma Salı Karabacakoğlu, Dilek Yalçın, Gülizar Yıldız ve Muharrem Koç kürsüye gelerek kendilerini tanıttı.

İl Başkanı Erden  Köybaşı konuşmasında “13. Cumhurbaşkanı Adayımız Kemal Kılıçdaroğlu önderliğinde Cumhuriyet Halk partisi ve Millet İttifakı olarak göreve hazırız. Aramızda bulunan genç, dinamik, liyakatli 9 milletvekili adayımız ile bu zor göreve talibiz. Bu kadrolar yeniden kuruluşu ve devletin ayarlarına döndürülmesini sağlayacak zor bir görevi başaracaklar. Kendilerini yürekten kutluyorum, başarılar diliyorum” dedi.
Tanıtım töreninde birer konuşma yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ve  Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun'la birlikte, Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, CHP İl Başkanı Erden Köybaşı, Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Atak, CHP Erdek İlçe Başkanı Hale Tuna, Deva Partisi Bandırma İlçe Başkanı Ümit Yaman Bali, Deva Erdek İlçe Başkanı Murat Sever de tören katılımcıları arasında yer aldı ve  adaylar yoğun alkışlar eşliğinde kendilerini tanıttı. Tanıtım töreni öncesinde meydanda ki binada  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın büyükboy posterinin asılması siyasi rekabetin ilgi çekici ve  dikkat çeken unsurlarından biri oldu. CHP Balıkesir  Milletvekili aday  sıralaması için resimlere tıklayınız.
14-04-2023- İSMAİL YILMAZ