Burhaniye MYO’da 30. Yıl Mezuniyet Gururu

Burhaniye MYO’da 30. Yıl Mezuniyet Gururu.

Burhaniye Meslek Yüksekokulu'nda 2022/2023 eğitim-öğretim yılı mezunları için mezuniyet töreni düzenlendi. BUBFA havuz başındaki mezuniyet törenine; Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Burhaniye Cumhuriyet Başsavcısı Turgay Osman Taş, Burhaniye 1. Ağır Ceza Mahkeme Başkanı Erhan Emre, Burhaniye Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Oğuzhan İlban, Burhaniye MYO Müdürü Doç. Dr. Muammer Bezirgan, Ayvalık MYO Müdürü Doç. Dr. Yakup Dinç, ilçe protokolünden temsilciler, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende öğrenciler adına Okul Birincisi Emre Kola bir konuşma yaptı. Burhaniye Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Muammer Bezirgan da yaptığı konuşma ile öğrencileri mezuniyetleri dolayısıyla tebrik etti. Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt da konuşmasında mezunları başarılarından dolayı tebrik ederken, öğretim elemanlarına ve öğrenci velilerine de öğrenciler üzerindeki emekleri için teşekkür etti.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş’in de yaptıkları konuşmalar ile öğrencileri tebrik ettiği tören, bölümlerinde dereceye giren öğrenciler ile mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinden sonra, keplerin atılmasıyla sona erdi.

28-05-2023/BAÜN BASIN