Bir Yol Hikayesi.. Aydın Terminali ve Tuvaleti.!!!Çişim Geldi ULANN !

AYDIN Terminali ve Tuvaleti...ÇİŞİM GELDİ ULAN !___

Otobüsümüz, sadece yolcu indir - bindir için girmiş Terminale...Yolculara anons . Otobüsten inmeyiniz, hemen hareket ediyoruz !...Ben sanki yedim bu komutu. Hemen indim aşağı. Sigaradan önce çişimi yapmalıyım dedim ve bir WC tabelası aradım ve buldum. İstikamet WC...

İNSAN beyni bu...WC yi düşündü mü, anında hazırlık yapar. Yolda sizi hazırlar...Hepiniz şöyle düşünün. Dışarıdan evinize geliyorsunuz, sizi sabahtan beri uyarmamış beyin. Ama ihtiyaç butonunuz, beyninizce kapıyı açarken basılır ve ceketinizi bile çıkaramadan, doğru tuvalete yönlenirsiniz değil mi?

Aydın terminalinde de, beni aynı düşünün... Tuvaletin girişine gelmişsiniz, organizmanız boşalmaya çoktan hazır ama Tuvaletin kapısı kilitli ve tosunlar işbaşında...

PARALAR ve GİRİŞ ÜCRETİ PEŞİN!

Kapıdasınız...TURNİKE nin Kilidini açtırmak için 1 lira 50 kuruş, bozuk para arıyorsunuz cebinizde...Hadi lennn, aksilik bu ya...Bozuk paranızı, daha önce çayciya vermiştiniz...yok ! Küçük kağıt para arıyorsunuz ister istemez, off... o da yok ! Büyük kağıt paranızı veriyorsunuz el mecbur da, bu safhada sizi deşarja hazırlayan organizmanız ve sahibi beyniniz bu zaman kaybını hala algılayamadı, biliyor musunuz ? Tosun olayı, beynimizdeki hesapta yoktu...Her an altınıza, donunuza kaçırabilirsiniz mazallah ta, tuvalet terorizminin tosunları pişkin...Umursuzlar yani sizin kıvranmanıza. Öyle ya, onlar para üstü denetlemeye çalışıyorlar sadece...Bu arada, otobüsünüzde kalkabilir ve bir çay-sigara da yapamayacaksınız... beyin komutanınız da kızgın !

Para üstünüz geldi ve turnike kilidinin düğmesine basıldı ve içerde boş vardır ınşallah... diyerek koşturuyorsunuz . Pisuvar, klozet, klasik neyi boş bulursanız artık..

.Komutan diyor ki ; boş yoksa sakın sıra bekleme, yap oralara bi yere...

Öyle ya parasını da verdin !

Arkadaş...Bunun adı faşizmdir ve terördür yahu ! OHAL niçin var ? Ya devlet ve devletin gravatlı silahlı adamları! Onlar niçin var?

Vatandaşınız altına yapacak, donuna yapacak ta.. siz ne işe yararsınız? Tosunlar vatandaşınıza geçirince, siz de bulunduğunuz yerde mi rahatliyorsunuz arkadaş?

İşbu DEVASA terminal binalarına yakışmıyor bu faşizm ve yakışmıyor TOSUNCUKLAR !

Tosunlar bile şunu kavramış.

Milletimiz üç kağıtçı ve hırsız ve dolandırıcı ve bi çiş parasını bile vermeden kaçıyor!

Neymiş balık baştan kokarmış, vatandaşta donundan!

Potansiyelimiz bu! Tedbir de bu !

 

21.07.2017 NOGAYTÜRK