Bir Güzellik Merkezi Bandıma'da 29 Ocak 2023 Pazar Günü Açılıyor

Bir Güzellik Merkezi 29 Ocak 2023 Günü Açılıyor. 

Paşabayır Mahallesi Mehmetcik caddesi no/29 da hizmete girecek olan güzellik merkezi sektörün son teknoloji ekipmanlarıyla ekonomik fiyatlarıyla tüm Bandırmalılaı açılış gününe davet ediyor.
İş insanı Süleyman ZENGİN'in kızı Sinem ZENGİN'in yatırımlarıyla Bandırma "Bir Güzellik Merkezi"ne kavuşuyor.
Son model cihazlarıyla, hijyen ve kaliteye önem veren, alanında uzman kadrosuyla hizmet verecek olan Bir Güzellik Merkezi; hem güvenle işlem yaptırabileceğiniz hizmet kalitesiyle, hem de her bütçeye uygun fiyatlarıyla 29 Ocak Pazar günü, saat 14:00'da yapacağı açılışın ardından Paşabayır Mahallesi  Mehmetçik Caddesi No : 92/A adresinde hizmet vermeye başlayacak.
Hepsi tescillenmiş cihazlarıyla hassasiyet ve doğal sonuç gerektiren Microblading Kaş Uygulama,  kalıcı makyaj, kaş ve kirpikle ilgili diğer tüm uygulamalar, Lazer Epilasyon, sonucu hemen görebileceğiniz G5 yöntemli  zayıflama, Lenf Drenaj ve bölgesel incelme, Uzak Doğu yöntemleriyle gerçekleştirilen masaj çeşitleri gibi bir çok hizmet; açılışa özel kampanyalı fiyatlarıyla her bütçeye hitap edecek.
Yakın zamanda başka şubelerle de hizmet vermeye başlayacak olan Bir Güzellik Merkezi'nin; güzellik arayan ve güzellikte kendini bulanların yeri olması bekleniyor.

HİZMET VE FİYATLAR İÇİN RESİMLERE TIKLAYINIZ 

27-01-2023/ SEDAT KUTBEK