Bilgen Süngü'den Cezasız Taraftarlara Sürpriz Destek

Bandırmaspor tesislerinde basın Toplantısı düzenlendi. 
 Bandırmaspor Basın Sözcüsü Bilgen Süngü öncelikle bordo beyaz taraftarların nitelikli tribün şovlarına övgüyle  dikkat çekerek Manisaspor'la deplasmanda oynanacak olan kritik müsabaka taraftara daha çok ihtiyaçları olduğunu  bunun için cezası olmayan taraftraları maça gidiş geliş ücretiz ulaşım desteği vereceklerini ifade etti.
 Bandırmaspor Teknik Direktör Yusuf Şimşek ve yönetim kurulu üyesi Recep Kılıç'la birlikte yapılan basın  toplantısında   basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bilgen Süngü konuşmasında” Geçtiğimiz hafta bildiğiniz gibi Yusuf hocamızla anlaştık ve 3 puan alarak başladık. Taraftarlarımıza desteklerinden dolayı, yapmış oldukları tribün şovundan dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. Balıkesir’in göstermiş olduğu misafirperverliği de hoşumuza gitmediği için eleştiriyoruz. Bu hafta da taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var, bayanları ve Balıkesir maçında ceza almayan, deplasmana gelmek isteyen herkesin, maça gidiş- geliş ücretini kulüp tarafından karşılıyoruz. Bize gösterecekleri destekten dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.” Dedi
Bandırmaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek Konuşmasında” Başkanımıza, yönetim kuruluna be Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür ediyorum. Feyyaz Hocama da teşekkür ediyorum, iyi bir ekip ve güzel futbolculardan oluşan bir ekip bırakmış. Buraya geldiğimizde, Balıkesirspor yenilgisinden kaynaklanan biraz sıkıntılı bir ekip vardı. Geldiğimiz gün takımla konuşmaya çalıştık, bu maçın geçtiğini önümüzde daha çok maçların olduğunu anlatmaya çalıştık. Hem antrenman da hem de antrenman dışında konuşmalarımızın bize faydası oldu. Takımımızda bir değişiklik yaparak, tesis yerine otelde 2 gün önce kampa aldık. 2 gün önce almamızın nedeni oyuncuları zaten tanıyorduk, birebir çok fazla muhabbetimiz olmadığı için, tanıma fırsatını bulduk. Rakiple ilgili analizimizi yaptık, kendi analizlerimizi yaptık. İlk 20-25 dakikası iyi olmayan fakat daha sonra  sahada daha iyi olan bir Bandırmaspor izlettik. Güzel galibiyet aldığımızı düşünüyoruz. Bir hafta önce 5 gol yemiş bir takımın, bir hafta sonra 4 gol atması güzel bir olay, Belediye başkanımız kaymakamımıza teşekkür ediyorum gelip destek verdiler  futbolcu kardeşlerime teşekkür ediyorum, taraftarlarımıza teşekkür ediyorum, zor günde bize destekleri, 3 puan almamıza katkıları olduğu için teşekkür ediyorum.Manisa da da yalnız bırakmazlar.” ifadelerini kullandı.

Yusuf Şimşek gazetecilerin  önceki maçlarla ilgili sorularına yanıt olarak " Maçta rüzgara rağmen pozisyon sıkıntısı nedeniyle Doğan'la hamlemizi erkene aldık. Tüm futbolcularımız kulübedekiler dahi katkı sağladı kaybetseydik kötü olurdu şükür kazandık Bandırmamızı mahçup etmediler ,bize bahar gelmedi zor maçlarımız var  bundan sonra da zor maçlarımız var, Manisa maçına odaklanıyoruz , onları da izliyoruz çalışıyoruz inşallah başarılı oluruz felsefemiz hem içerde hem dışarda kazanmaktan ibaret " ifadesini kullandı.

BANDIRMA GERÇEK -BERKAN KOZAN