Batuhan Karadeniz SüperLig'e Mi Gidiyor?

TFF .2.Lig Kırmızı Grupta şampiyonluk mücadelesi veren  Bandırmaspor'da önemli gelişme.  Ünlü golcü Bandırmaspor'la yollarını ayırıyor.

Geçen sezonun ikinci yarısında Adana Demirspor'da kadro dışı kaldıktan sonra Bandırmaspor'a transfer olan ve attığı kritik gollerle takımın kümede kalmasını sağlayan ünlü golcü Batuhan Karadeniz,in  ilk yarının son maçında Bandırmaspor - Etimesgutspor maç kadrosunda yer almayışını öğrenmesi üzerine hocayla tartıştığı ve bunun üzerine  kulübü terkettiğine dair  spor kamuoyunda çeşitli spekülasyonlar yapılırken  alınan bilgilere göre gelişmelerin kaynağında  Batuhan Karadeniz'in bir süperlig takımıyla görüşüp prensipte anlaştığı iddia edildi.

Süperlig ekibi ÇaykurRizespor'un giderek eski formuna ulaşan Batuhan Karadeniz'le ilgilendiği ğrenildi.

Bandırmaspor'un Etimesgutspor'u 2-1 mağlüp ettiği müsabaka sonrası  devam eden spekülasyonlar üzerine BANDIRMASPOR  kulüp yönetimi gelişmelerle ilgili olarak sosyal medyada bir açıklama yaptı.

Açıklamada "Önemli Etimesgut maçımız öncesinde, ilk 11’de ismini görmeyen profesyonel futbolcumuz Batuhan Karadeniz, 18 kişilik maç kadrosunda olmak istemediğini belirterek; 14.12.2019 tarihinde kamptan ayrılmıştır. Ayrıca aynı gece de kulüp başkanımızı arayarak, kendi isteği ile Bandırmaspordan ayrılmak istediğini de belirtmiştir.

Olay bundan ibaret olup, yönetim kurulunun veya hocamızın kadro dışı bırakma durumu vb. yaşanmamıştır. Bu ve buna benzer haberler tamamen asılsız olup, şer odaklarının Bandırmaspor’un başarısızlığından nemalananların tekrar geri döndüğünün SİNYALİDİR.

15.12.2019 tarihinde Yönetim Kurulu olarak aldığımız karar gereği Batuhan Karadeniz’in kulübümüzden ayrılma isteğine profesyonel ve kurumsal bir çizgi çercevesinde bakılarak, “Belirleyeceğimiz koşulların oluşması.” şartı ile olumlu cevap verilmiş ve kendisine bu şartları sağlayacak kulüp bulması için de ikinci yarı kamp başlangıcına kadar izin verilmiştir.

Profesyonel ve kurumsal bir kulüp olarak; Bandırmaspor menfaatlerine uygun her teklife açık olduğumuzu ve değerlendireceğimizi belirtmek isteriz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur."ifadeleri yer aldı.

15-12-2019/BANDIRMA GERÇEK SPOR SERVİSİ