Başkanlar Dostluk Mesajı Verdiler

Erdek Belediyesinden, ‘Barışın ve Dostluğun Kenti Mudanya’ya gerçekleştirilen ziyaret sırasında ‘Şenlik Programı’ da ele alındı. 

Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Belediye Meclis Üyesi Nimet Kalafat ve Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü Personeli Hatice Bulut dün Mudanya Belediyesini ziyaret ederek ‘Erdek 1. Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Şenlikleri’ programı konusunda da karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

ERDEK'TEN, BARIŞIN VE DOSTLUĞUN 
KENTİ MUDANYA'YA ZİYARET

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ay, Mudanya Kent Konseyi Genel Sekreteri Orkun Yağcı, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Gülşen Dağlı, Kültür Danışmanı Şebnem Durak'ın katıldığı toplantıda; Belediye Hizmetleri ve Projeler hakkında karşılıklı bilgi alışverişlerinde bulunulduğu belirtildi.
Karşılıklı fikir alışverişi ve dostane yapılan ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Mudanya Belediye Başkan Hayri Türkyılmaz, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı ve beraberindeki heyeti, ‘Dünya Barış Şehri, Barışın ve Kardeşliğin Başkenti Mudanya'da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu da ifade etti.
Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı da, yaptıkları ziyaretin kendileri açısından son derece oluklu geçtiğini belirterek, gösterilen ilgiden memnuniyet duyduklarını belirtti.

ŞENLİK PROGRAMI DA ELE ALINDI
Bu arada, Mudanya Belediyesine yapılan ziyaret sırasında, 25* 36 ve 27 Eylül tarihleri arasında yapılması planlanan ‘Erdek 1. Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Şenlikleri’ programının ele alındığı ve fikir alışverişinde bulunduğu da edinilen bilgiler arasında yer alıyor. (Sayim ALKAZAK/ERDEK)