.Bandırmaspor'da Yeni Transferlerle Toplu İmza Töreni

Bandırmaspor'da Toplu İmza Töreninde Konuşan Başkan Karlahan Alacaklı Futbolculara Çağrı Yaptı Gelin Anlaşalım.

2019- 2020 Futbol sezonunda TFF 2.Lig için çekilen kuralar sonucu 2.Lig Kırmızı grupta mücadele edecek olan Bandırmaspor bugün düzenlediği basın toplantısında  anlaşma sağlanan 8 futbolcuyu tanıtarak toplu imza töreni düzenledi. Karlahan alacaklarından dolayı TFF ye  müracaat eden 16 futbolcuya uzlaşma çağrısında bulundu. Karlahan, Bandırmaspor’da kimsenin alacağının kalmayacağı söyledi.

Bandırmaspor TOKİ tesislerinde yapılan basın toplantısına Başkan Göksel Karlahan Yönetim Kurulu üyeleri  Sportif Direktör Takunyacıoğlu Teknik Direktör Serdar Bozkurt ve futbolcular katılırken  Başkan Göksel Karlahan ,Takunyacıoğlu ve Bozkurt 'un konuşmalarından sonra gazetecilerin sorıuarına yanıt verildi.

Teknik Direktör Serdar Bozkurtla birlikte 1 yıllığına bordo beyazlı renklere imza atan futbolcular şu isimlerden oluşuyor. Kastamonuspor'dan sol kanat oyuncusu  Erkan Taşkıran,Sarıyerden orta saha oyuncusu Hüseyin Bak,Galatasaray'dan orta saha oyuncusu Birhan Vatansever, Sarıyer'den sol kanat oyuncusu Feyyaz Belen.Nazilli Belediyespor'dan sağ kanat oyuncusu Mazlum Demir,  Gümüşhanespor'dan Kaleci Hasan Hüseyin Akınay,Tokatspor'dan santrfor Timur Kosovalı,Erokspor'dan sağ kanat Ferhat Satılmış . Sportif Direktör Süleyman Takunyacıoğlu defans bloğunda eksiklerin olduğunu belirterek devam eden transfer sürecinde eksiklerini tamamlayacaklarını ifade etti.

Basın toplantısında konuşan Başkan Göksel Karlahan  "Bandırmaspor olarak yeni yönetimle yola çıktık.Birlik beraberliği sağlamamız lazım. En büyük görevlerden biri  siz Basın mensuplarına düşüyor. Yapıcı eleştiriler bekliyoruz. Bildiğiniz üsere Mali kriz herde var biz bunları aşıp kenetlenrisek Şampiyonluk hedefimize ulaşırız. Teknik heyetle birlikte  hep beraber başarırız ben hep ben dersem bu iş olmaz. 2019-2020 sezonu ilk toplantımızda ilk defa basın karşısına çıkıyoruz . İlk programımızda basın sözcümüz Namık Havutça yok nezaketen burda olması lazımdı ama dışarda işleri varmış. Futbolcularımızın çoğuyla resmi sözleşme yaptık. Burada transfer ettiğimiz futbolcu arkadaşalrımızla toplu fotoğrafla toplantımızı sonlandırıp daha sonra Bismillah olarak ilk çalışmamızı idman sahamızda yapacağız. Burada Hedefi olan genç arkadaşımız Teknik direktörümüz Serdar Bozkurt  kariyeri belli  ve yeni futbolcularımızla birlikte hep beraber başarılı olacağız ,fikstürde de  güzel grupu çektik mahçup olmayız inşallah"dedi. 

Sportif Direktör Süleyman Takunyacıoğlu konuşmasında " Kongreden sonra  hızla transfer sürecine odaklanarak 25 gündür 8 futbolcu arkadaşımızla 1 er yıllık sözleşmelerle anlaştık ancak  transferimiz devam ediyor. Transferleri . Ben tek başıma değil transfer komitesi ve hocamızla birlikte yapıyoruz. Ama henüz bitmedi. Savunma bölgesinde eksiğimiz var. Kaleci de düşünüyoruz. Kadro yapısı olarak ihtyacımız futbolcularıda kamp süreci içinde alacağımızı düşünüyoruz. " ifadesini kullandı.

Basın toplantısında son olarak sözü alan Teknik Direktör Serdar Bozkurt  "Bandırmaspor hedefi olan camia. Bandırmaspor'dan gelen teklif bizi onurlandırdı. Şampiyonluğa oynayacak takım  oluşturma hedefi için bir araya geldik. Teknik adam olarak bu sezonla birlikte  6. Yılındayım ama daha önce farklı kademelerde yıllarca emek verip çalıştım .İnşallah başarılı olacağız çünkü hiç bir takımın böyle güçlü yapısı yok özellikle kent otoparkı geliri çok önemli   başka yerler bu olanaklar sağlanmıyor. Geleceği olan bir kulüpteyim. Türkiye de Kulüpler maalesef  inanılmaz kötü durumda ve  daha da kötüye gidebilir .Çok sayıda kulüp kapanabilir ama Bandırma bu durumda değil. Biz çok çalışacağız.Bandırma'yı kendimize ait hissediyoruz  ve buranın sahibi gibi bakarak takımımıza sahip çıkacağız. Takımın ve camianın menfaatlerini en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Sezon boyunca göreceğiniz gibi iyi bir takım,futbolda her türlü sonuç var ama öncelikle  sahada duruşu olan bir takım sözü veriyoruz. Grupta orta halli takımların bir araya geldiğini gördüğümüz  Beyaz grupta kağıt üzerinde avantaj olsa da yeni çıkan takımlarda var ancak Bandırmaspor  takımı yaptığı hamlelerle iyi bir yönetimle yakışır bir şekilde transferini hep birlikte  yapıyoruz,buraya  çok kişi gelmek istese de seçici olarak kaliteli oyunculardan iyi bir ekip oluşturacağız.dedi.

Başkan Göksel Karlahan gazetecilerin geçtiğimiz sezondan alacakları olan futbolcularla ilgili soru üzerine şu yanıtı verdi. "Tüm Topçularımızla samimi olarak buyrun hakkınız neyse anlaşalım diyoruz. Çağrımız gelin bizle anlaşın Ancak Bandırmaspor'u burnundan yakaladım anlayışı doğru değil. Uzlaşmacı arkadaşlarımzın başımızın üstünde yeri var. Kimsenin hakkı Bandırmaspor'da kalmaz ama ne kadar emek verdiniz Hakkınız neyse gelin anlaşalım. Yapılandıralım. Futbolcularımıza yaklaşımımız bu.Futbolcularımızın da yaklaşımı olumlu olmasını bekliyorum.Çünkü sade biz değil  Tüm kulüpler futbolcularımızın ekmek yedikleri dükkanı aynı zamanda ve kapanırsalar  ne olacak kimseye faydası olmayacak" "

BANDIRMA GERÇEK - 12-07-2019 SPOR SERVİSİ