Bandırmaspor'da Taraftarın Umudu Mehmet Kılkışlı

Bandırmaspor olağan kongre takviminin 2.sine az bir süre kala Başkan adaylıklarına talip çıkmazken kulübün kayyuma bırakılarak olumsuz bir sürece girme  tehlikesi üzerine bordo beyazlı taraftarların umudu eski başkan Mehmet Kılkışlı oldu.

Bandırmaspor'un kurucu Başkanlarından ve 15 yıldan fazla süreyle oyuncu yönetici başkan olarak bordo beyaz armaya başarıyla hizmet eden unutulmaz isim Eşekçi lakabıyla ünlü rahmetli Mustafa Kıkışlı'nın oğlu olan Mehmet KILKIŞLI'nın başkanlığında da Bandırmaspor düşürüldüğü amatör küme bataklığından çıkarak  2.lige akabinde 1. lig e kadar yükselişinde ekibiyle birlikte büyük katkı sağlayan Başkan olarak Bandırmaspor tarihine geçmişti.

Bandırmaspor'da geçtiğimiz sezon tarihinde ilk defa TFF'ce tescil edilerek BALTOK takısıyla sahalara çıkmasına rağmen  anlaşmada belirtilen maddi desteğin farklı nedenlerle tahsil edilememesinden  kaynaklanan mali sıkıntılar nedeniyle sezon boyunca son sıralarda yer alan takımın son maçta küme düşmekten kurtulması nedeniyle büyük travma yaşayan bordo beyazlı ekibe gönül vermiş binlerce taraftarın bu yılda aynı sıkıntıların yaşanmaması ve kulübün mali yapısıyla birlikte derlenip toparlanması adına tek çıkış yolunun efsane Başkan Mehmet Kılkışlı nın tarihi görevi tekrar üstlenmesine bağlıyor. Sosyal medyada büyük destek gören Mehmet Kılkışlı'nın Başkan Tolga Tosun'un desteğini alarak 21 Hazıran cuma gunu yapılacak kongrede sürpriz yapması bekleniyor.

BANDIRMA GERÇEK - 18-06-2019  MEHMET  LEVENTOĞLU