Bandırmaspor Yönetimi'nden Başkan Mirza'ya Ziyaret

 

Bandırmaspor Klüp Başkanı Erhan Elmastaş, yeni teknik direktör İsmail ERTEKİN ile birlikte Belediye Başkanı Dursun Mirza'yı makamında ziyaret etti. 
Yönetim Kurulu Üyelerinden Hasan Çakmak, Galip Akgün ve Bilgen Süngü'nün de bulunduğu ziyarette, Bandırmaspor'un ligdeki durumu konuşuldu. Yeni teknik direktör transferinin ardından iyi yönde gidişat sergilediklerini vurgulayan Klüp Başkan'ı Elmastaş, bu güne dek kendilerine her konuda destek sağlayan Belediye Başkanı Dursun MİRZA'ya teşekkür etti.
Bandırmasporumuzu amatör ligden, 2. lige çıkartan başarılı çalışmalarınızın, takımımızı 1. lige yükseltme yolunda da devam edeceğine inanıyorum. Yeni teknikdirektörümüz İsmail ERTEKİN Hocamızın Bandırmasporumuz'a tekrardan hayırlı uğurlu olmasını ve takımımızı başarıya ulaştırması diliyorum.
Türkiye'de çok az sayıda klübün belediye desteğini alabildiğini vurgulayan Teknikdirektör ERTEKİN, Bandırmaspoar'un bu konuda çok şanslı olduğunu belirterek, Bandırma Belediyesi'nin ve Belediye Başkanı'nın takımı her yönde desteklediğini ifade etti.