Bandırmaspor Otoparklarına Zam

Bandırmaspor’a ait otoparklarda fiyat güncellemesi yapıldı. Saatlik otoparklara 2 TL’lik zam yapıldı. Aylık abonelik ücretlerine ise 20 ila 50 TL arasında zam yapıldı.

Marmara Olay Gazetesinde yer alan habere göre , Bandırmaspor’un işletmeciliğini yaptığı Cinçukuru Otoparkında aylık abonman ücretleri 160 TL’den 180 TL’ye, sahil bandında bulunan otoparkta aylık abonman ücretleri 250 TL’den 300 TL’ye, katlı otoparktaki aylık abonman ücretleri 200 TL’den 220 TL’ye, İDO terminali karşısında bulunan otoparklarda ise henüz bir fiyat güncellemesi yapılmadı. Bu otoparklardaki fiyat artışları önümüzdeki günlerde belirlenecek. Saatlik otopark ücretleri ise 6 TL’den 8 TL’ye çıkartıldı.

Bandırmaspor Asbaşkanı Adem Yılmaz, Bandırmaspor Derneğine ait iktisadi işletmesi bünyesinde faaliyet gösteren otoparklarda artan girdi maliyetlerinden dolayı fiyat güncellenmesi yapmak zorunda kaldıklarını, yeni tarifenin yarından itibaren uygulamaya konulacağını söyledi. 

Bandırmaspor'un en önemli gelir kaynaklarından biri olan otopark işletmesine yapılan zam sporseverlerce olumlu karşılanırken,  esnaf ve vatandaşlar  Bandırma Balık halinden alışveriş yapmak için Bandırmaspor otoparkına alış veriş için kısa süreli zorunlu  giriş çıkış yapan araçlara özel fiyat belirlenmesini  istedi. 

01-09-2020/HABER MERKEZİ