Bandırma'da Extacy tacirleri kıskıvrak yakalandı..

 Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu tacirlerine fırsat vermiyor. Polisin  düzenlediği 2 farklı adrese yapılan operasyonda suçüstü yapıldı ve piyasaya sürülmek için hazırlanmış 250 adet extacy hapı ele geçirildi. Gözaltına alınan 2 kişi çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Bandırma M Tipi Cezaevine konuldu. Ancak tutuklanan zanlıların  daha önceden de uyuşturucudan dolayı sabıkalarının bulunduğu öğrenilmesi bvatandaşların tepkisine neden oldu..

Alınan  bilgilere göre bir ihbarı değerlendiren Bandırma Kaçakçılık ve Organize Suçlar Büro Amirliğine bağlı ekipler M. Artun’un (55) Çınarlı Mahallesinde bulunan konutuna operasyon düzenledi.  emniyette alınan  ifade sonrasında soruşturmayı genişleten güvenlik güçleri S. Akbaş’ın(31) Sunullah Mahallesindeki konutuna da operasyon düzenledi.
Her iki konuta düzenlenen operasyonda piyasa sürülmek üzere toplam 250 adet extacy hap ele geçirildi. Zanlılar emniyetteki ifadelerinin ardından çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak Bandırma M Tipi Cezaevine konuldu.