Bandırma TKP " KORKMAKTA HAKLISINIZ !

Türkiye Komünist Partisi Bandırma İlçe Örgütü bir süre önce Bandırma'da referandumla ilgili çalışma yapan ve Cumhuriyet Meydanında  bildiri dağıtan gençlere yönelik olumsuz açıklamalarda bulunan Bandırma AK Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı'yı protesto ederek sosyalmedyadaki açıklamalarıyla hedef gösterdiği iddiasında bulundu ve bir basın bildirisi yayınladı.

KORKMAKTA HAKLISINIZ!
Türkiye Komünist Partisi, Türkiye’nin dört bir yanında ‘’Yetmez Ama Hayır’’ bildirileriyle söylemleriyle referandum çalışmalarına olanca hızıyla devam etmektedir ve edecektir. Başta Akp’liler olmak üzere, yandaş medya, yandaş demokrasi ve yandaş partiler ‘’yetmez Ama Hayır’’ sesimizi kısmak istemektedir. Yasaklamalarla engelleyemedikleri noktada sosyal medyada hedef gösterme cüreti göstererek , siyasi alışkanlıklarını göstermektedirler. Bunun sadece Komünistlerin sesine tahammülsüzlük olmadığını belirtmek isteriz. Akp ve yandaşları, bu ülkenin geleceğine dair kaygısı olan ‘’ böyle gelmiş böyle gitmez’’ diyebilen milyonlarca vatandaşımızın sesini kısmaya çalışmaktadır.

Dikta özlemcilerin karşısına, Bandırma Meydanında karanlıktan çıkabilecek ‘’Yetmez Ama HAYIR’’ bildirisi dağıtan ve mücadelesini veren TKP’lilerin mücadelesini, sosyal paylaşım sitesinden hedef göstererek kirli propagandalarını salgılayanların mücadelesini bertaraf edeceğinin farkındayız. Yıllardır yan yana yerel siyaset yaptığınız iki Belediye Meclis üyesinin ‘’FETÖye’’maddi destek sağladığı gerekçisiyle tutuklandığı süreçte, kandırıldık söylemlerinin üstünü örtmek için yapmış olduğunuz sosyal medya saldırılarınızın karşında; ‘’Yetmez Ama Hayır’’ düşüncemizin kararlılığından halkımızın en ufak şüphesi olmasın.  Bunları söylemekten çekinmiyoruz. Emekçilerin örgütlü gücü karşısında , yandaşlar, kandırılanlar ve sosyal medya üzerinden hedef gösterme acizliğine sığınanların hiçbir hükmü yoktur. 
Türkiye Komünist Partisi, AKP’nin yandaşlarının ve uşaklarının bu tür saldırılarına karşı emekçi halkımızın sesi olmaya ve mücadeleye etmeye devam edecektir. Türkiye Komünist Partisi referandum gününe kadar ‘’HAYIR’’ oylarının arttırma sorumluluğunu taşıyacak ve mücadelesini büyütecektir. Türkiye Komünist Partisi memleketin her köşesinde ‘’HAYIR’’ demeye devam edecektir. Korkmakta haklısınız!
TKP GÖREV BAŞINDA…

Türkiye Komünist Partisi