Bandırma Ticaret Odası Üye İşyerleri İndirim Kampanyası

Bandırma Ticaret Odası üyesi kurum ve işyerlerini destek tüketicilere avantaj sağlamak amacıyla anlaşmalı indirim kampanyası düzenledi. Kampanyaya katılacak anlaşmalı işyerleri hizmet ve ürün talep eden tüketicilere belli oranlarda indirim yapacak. Piyasa hareketliliğine destek amacıyla yapılan kampanyaya yönelik toplantıya yoğun ilgi gösterilirken BTO Başkanı Mehmet Kılkışlı toplantı açılışında yaptığı konuşmada kampanya ile ilgili bilgi verdi.

Mehmet Kılkışlı'nın konuşması :

"SAYIN MECLİS ÜYELERİ, ÇOK DEĞERLİ FİRMA TEMSİLCİLERİ,
KIYMETLİ BASIN MENSUPLARI, SİZLERİ ŞAHSIM VE BANDIRMA TİCARET ODASI ADINA SAYGIYLA SELAMLIYORUM.

ÖNCELİKLE HEPİNİZE HOŞGELDİNİZ DİYOR, KATILIM SAĞLADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

BANDIRMA TİCARET ODASI OLARAK ÜYELERİMİZİN İHTİYAÇLARINA GÖRE EĞİTİM, SEMİNER, PROJE VE ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER YAPMAYA ÖZEN GÖSTERİYORUZ. EKONOMİK YÖNDEN SIKINTILI GEÇİRDİĞİMİZ BU SÜREÇTE ÜYELERİMİZİN BANDIRMA TİCARET ODASI ÜYESİ OLMA FARKIYLA BAZI İHTİYAÇLARINI AVANTAJLI KOŞULLARDA ELDE ETMELERİNİ SAĞLAYACAK ANLAŞMALARA İMZA ATACAĞIZ.
EĞİTİM SEKTÖRÜNDE OKULLAR VE KREŞLER, SAĞLIK SEKTÖRÜNDE ÖZELLİKLE BURSA VE İSTANBUL’DA ŞUBELERİ BULUNAN ÖZEL HASTANELER, GIDA SEKTÖRÜNDE RESTORANLAR, ARAÇ KİRALAMA, GÜZELLİK VE BAKIM MERKEZLERİ, MOBİLYA MAĞAZALARI, SPOR MERKEZLERİ VE VİZE HİZMETİ İÇİN BİRÇOK FİRMA İLE GÖRÜŞMELER YAPTIK.

BU PROJEDE ÇİFT TARAFLI FAYDAYI ÖNGÖRÜYORUZ. HEM ÜYELERİMİZ İNDİRİMLERDEN YARARLANACAK, HEM FİRMALARIN TANITIMLARI YAPILACAK. ODAMIZLA İNDİRİM PROTOKOLÜ YAPAN FİRMALARIN İNDİRİM ORANLARI VE TANITIMLARI HEM SOSYAL MEDYA ARACILIĞIYLA HEM DE ÜYELERİMİZE GÖNDERİLECEK MAİL VE SMS’LERLE DUYURULACAK. ÜYELERİMİZ, ANLAŞMA SAĞLANAN KURUMLARDAN ÜYE KARTLARIYLA YAPTIKLARI ALIŞVERİŞLERDE BELİRLENEN ORANLARDA İNDİRİM ALACAKLAR. ANLAŞMALI KURUM SAYIMIZI ARTTIRMAK İÇİN GÖRÜŞMELERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ.  

BANDIRMA TİCARET ODASI İLE İNDİRİM ANLAŞMASI PROTOKOLÜ YAPARAK BİZLERLE İŞBİRLİĞİ YAPAN TÜM KURUMLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM. YAPTIĞIMIZ İNDİRİM ANLAŞMALARININ ANLAŞMA İMZALAYAN FİRMLARIMIZA, ODAMIZA VE TÜM ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYOR, SAYGILARIMI SUNUYORUM."

BTO'NUN İNDİRİM KAMPANYASINA ÖNCELİKLE KATILAN FİRMA LİSTESİ İÇİN RESME TIKLAYINIZ 

15-12-2019/BANDIRMA GERÇEK/ HABER MERKEZİ