Bandırma Özel Hastanesi Mavi Kod Dergisi 1 Yaşında

BANDIRMA ÖZEL HASTANESİ BASIN BÜLTENİ

MAVİ KOD DERGİSİ 1 YAŞINDA

20 Yıllık tecrübesi ile sağlık sektöründe Bandırma ve bölgesinde tek özel hastane olan Bandırma Özel Hastanesi'nin sağlıkta bilgi ve birikimini paylaştığı Mavi Kod Dergisi 5.sayısı ile birinci yaşını pasta keserek kutladı. 

Bandırma Özel Hastanesi hekimlerinin ve sağlık personelinin katıldığı kutlamaya bölge basınının ilgisi büyüktü. Yönetim kurulu eş başkanları Op. Dr. Ercan Sevinç ve Op. Dr. Gürsel Kurt Mavi Kod dergisinin 1. yılını kutluyor olmaktan duydukları memnuniyeti ve ulusal yayıncılık standartlarında hazırlanan Mavi Kod dergisinin Bandırmalılar ve bölgedeki insanlar tarafından ilgiyle okunup takip ediliyor olmasından duydukları gururu dile getirdiler. Ayrıca konuşmalarında Ercan Sevinç hastanenin gelişiminden ve faaliyetlerinden bahsederken, Gürsel Kurt da kurumsallaşmanın örneklerinden olan kurum içi dergi yayıncılığının önemine dikkat çekti. 
 
Derginin yazı işleri müdürü  Op. Dr. Betül Akgün yapmış olduğu konuşmada :" Bugün sizlerle bu özel günde bir arada olmaktan ve dergimizin 1. yılını kutluyor olmaktan duyduğumuz memnuniyeti paylaşarak sözlerime başlamak isterim. Biz Bandırma Özel Hastanesi olarak her 3 ayda bir tatlı telaşlar yaşıyoruz. Hastanemiz bünyesinde görev yapan alanlarındaki uzman hekim arkadaşlarımızın ve personelimizin titizlik ve samimiyetle hazırladıkları yazıları, şehrimizden çeşitli alanlarda değer üreten sanatçı, sporsever, duyarlı kişilerin röportajlarını, amatör spor kulüplerimizin tanıtımlarını ve hastanemiz içerindeki çeşitli hizmet ve faaliyetleri farklı bir konsept ve tasarımla derleyerek sizler için Mavi Kod'u oluşturuyoruz. Ben şahsım, hastanemiz ve Mavi Kod'un hazırlanmasında, dağıtılmasında emeği geçen bütün arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Dergimizin her yeni sayısında bize ve dergimizin itibarına, etkisine inanarak reklam veren ticari markalara ve son olarak da bizi ilgiyle takip eden sevgili okurlarımıza teşekkür ederim. Daha nice sayılara, yıllara ulaşmak dileğimle." dedi.

Etkinlik sunumunu Mavi Kod yayın yönetmeni ve Bandırma Özel Hastanesi’nin iletişim ajansı Soilpoint Ajans Başkanı Ali Gönen Gönenden yaptı. Konuşmaların ardından hastane yönetimi basın ile birlikte pasta keserek derginin birinci yaş gününü kutladılar ve hastane yönetimi katılımcılara çeşitli hediyeler verdi.