Bandırma Basketbol Kulübü Spor Kompleksi Açıldı

Bandırma Belediyesi desteğiyle Bandırma Basketbol Kulübü tarafından yapılan spor kompleksi açıldı. Açılışa Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar ,Belediye Başkanı Dursun Mirza,daire müdürleri,siyasi parti ve spor kulübü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.  Bandırma Paşakonak mevkiinde belediye arsasına yap işlet yöntemiyle yapılan spor kompleksi basket sahası,yüzme havuzu ,fitness salonu olarak hizmet verecek.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza tesisi 13 ay gibi kısa bir sürede hayata geçirilmesinden dolayı Bandırma Basketbol  yönetim kurulu üyelerini kutlarken elini taşın altına koyan girişimcilere destek olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Spor  kompleksi açılışında konuşan Bandırma Sportif Faaliyetler Yönetim Kurulu Başkanı Bora Öziş, kulübün geçmişi hakkında bilgi verdi. Bora Öziş, "spor tesisini Bandırma'ya kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bu spor kompleksi hepimiz için bir gurur kaynağı, Bandırma'ya hem ihtiyacı olan bu kulübü kazandırmak hem de oyuncu yetiştirmek amacındaydık. Bandırma Basketbol bundan sonra daha iyi işler yapacak. Çünkü hedefi sporcu, iyi vatandaş, iyi birey yetiştirmek. Tesisimizde nizami ölçülerde 400 kişi kapasiteli bir basket sahası, yaz kış kullanılacak bir havuz var. Fitness salonu ve soyunma odaları bulunuyor. Biz bu tesisi Bandırma'ya kazandırmaktan gurur duyuyoruz."dedi.

BANDIRMA GERÇEK -SERHAT OZAR