HAFTALIK PROGRAM 07-13 EKİM 2017
07 EKİM 2017 CUMARTESİ
15:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR BODRUM BASKETBOL KADINLAR BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
08 EKİM 2017 PAZAR
16:00 BANDIRMA KIRMIZI HALK ENERJİ TED BASKETBOL 1.LİG K.ALİ ACAR S.S
15:00 BALIKESİRSPOR BALTOK TELESET MOBİLYA AKHİSAR HAZIRLIK MAÇI ATATÜRK STADYUMU
12-19 EKİM 2017
09:00 TÜRKİYE 3.ETAP 3 BANT BÜYÜKLER KADINLAR GENÇLER BİLARDO ŞAMPİYONASI AVLU KONGRE MERKEZİ
09-15 EKİM AMATÖR SPOR HAFTASI
18:00 09 Ekim 2017 KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ VE AÇILIŞ TÖRENİ AMATÖR SPOR HAFTASI ATATÜRK STATYUMU
19:00 09-11 Ekim 2017 VOLEYBOL ŞENLİĞİ AMATÖR SPOR HAFTASI KURTDERELİ SPOR SALONU
15:00 09-15 Ekim 2017 DAĞCILIK SPOR TIRMANIŞI ETKİNLİĞİ AMATÖR SPOR HAFTASI İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
15:00 11 Ekim 2017 MİNİK KRAMPONLAR FUTBOL ŞENLİĞİ AMATÖR SPOR HAFTASI 50.YIL PARKI HALI SAHASI
18:00 12 Ekim 2017 BASKETBOL ŞENLİĞİ AMATÖR SPOR HAFTASI KURTDERELİ SPOR SALONU
16:00 13 Ekim 2017 SPORCU SAĞLIĞI VE OBEZİTE SEMİNERİ AMATÖR SPOR HAFTASI KURTDERELİ TOPLANTI SALONU
09:00 14 Ekim 2017 MASA TENİSİ ŞENLİĞİ AMATÖR SPOR HAFTASI GENÇLİK MERKEZİ
18:00 13-14 Ekim 2017 BADMİNTON ŞENLİĞİ AMATÖR SPOR HAFTASI YENİ SPOR SALONU
2017-2018 FUTBOL SEZONU 6.HAFTA PROGRAMI
07 EKİM 2017 CUMARTESİ
12:30 BALIKESİRSPOR BALTOK GALATASARAY A.Ş U16 AKADEMİ LİGİ. AHP 2 NO
12:00 HARB-İŞSPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 G.O.PAŞASPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR KEPSUTBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 BALYA BLD.SPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. BALYA
14:00 İVRİNDİBLD.SPOR BALIKESİR MENTEŞSPOR U14 FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR ARMUTCUKGENÇLİKSPOR U14 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 2008 YENİMAH.SPOR HAMDİBEYKAYASPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 BARBAROSSEFASPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 BANDIRMASPOR TAYFUNSPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMAGÜCÜG.SPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
08 EKİM 2017 PAZAR
15:30 BANDIRMASPOR GÜMÜŞHANESPOR 2.LİG BANDIRMA
15:00 BALYABLD.SPOR YUNUSEMRE BLD.SPOR S.TOTO BAL LİGİ BALYA
12:00 AYŞEBACIFATİHSPOR CEYLANSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 PAMUKÇUBLD.SPOR NERGİZSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 YENİKAVAKSPOR ŞABANLARSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 HOTAŞLAR BİRLİKSPOR HALALCASPOR 1K FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR KARASİBEYİ VİCDANİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR YAKUPKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 ERGAMASPOR G.O.PAŞASPOR 1K FUTBOL MÜS. ERGAMA
14:00 DURSUNBEYBLD.SPOR SUSURLUKSPOR 1K FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
15:00 BİGADİÇ BLD.SPOR MANYASBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
12:00 AKÇAY SARIKIZSPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 Y.KIZILKEÇİLİSPOR GÖMEÇ BLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 KÖR.EĞİTİM GELİŞİMSPOR KÜÇÜKKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. BURHANİYE
13:00 SAKARYASPOR İVRİNDİBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 BARBAROSSEFASPOR B.Ş.BELEDİYESPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:00 2008 YENİMAH.SPOR KÖRFEZ BOSTANCISPOR 1K FUTBOL MÜS. ALTINOVA
15:00 ALTINOVASPOR C.M.BURHANİYESPOR S.LİG FUTBOL MÜS. ALTINOVA
12:00 GÖNENKARŞIYAKASPOR TAYFUNSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
14:30 GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR HASANBEYSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
15:00 GÖNENBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. GÖNEN
15:00 ERDEKSPOR ADASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. ERDEK
14:00 ERDEKDÜZLERSPOR SANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. OCAKLAR
14:00 MARMARA ADALAR BLD.SPOR ETİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. EDİNCİK
14:00 PAŞAÇİFTLİK KIZIKSASPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 SARIKÖYSPOR 600 EVLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY