Balıkesir AFAD İl Müdürü Bayram Şahin ve Ekibi 911 Derneğini Ziyaret Etti

AFAD Başkanlığı tarafından toplumda afet farkındalığın geliştirilmesi, risk azaltma ve önlem alma konusunda büyük önem arzeden davranış değişikliği oluşturulması amacıyla 2021 yılı Türkiye Afet Eğitim Yılı ilan edilmişti..
Afetfet eğitimleri konusunda vatandaşlarımıza  önemli bilgileri aktarmak üzere Bandırma'ya gelen  Balıkesir AFAD  İl Müdürü  Bayram Şahin  911 Arama ve Kurtarma Genel Merkezi'ni ziyaret ederek  acil durum çantalarını ve  teşekkür belgelerini verdi.
Olası  afetlerde ne gibi faaliyetler yapılabilir konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunan görüşmede afet konusunda geliştirilmesi gereken konu başlıkları ve Projeler değerlendirildi. x  911 Arama ve Kurtarma Derneği'nin   tertip ve düzenli olmasını takdir eden Balıkesir AFAD  İl Müdürü  Bayram Şahin  çalşmalarımızdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek  teşekkürlerini iletti.

911 Başkanı Mustafa Gürsöy ziyaretle ilgili olarak  " Balıkesir AFAD Il Müdürümüz Sayın  Bayram Şahin ve AFAD ekibimize,  merkezimizi ziyaret ederek moral verip bizleri onore ettikleri için  çok teşekkür ederiz.  Bizlerde AFAD Eğitmenleri olarak Bandırma ve çevremizde afet farkındalığı oluşturmak için  tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz." dedi.

22-10-2021/ BANDIRMA GERÇEK