Aysel Beyaz Bandırma Belediye Meclis Üyeliği Görevine Başladı

Bandırma Belediye Meclisi Üyeliği görevine başladı. CHP Meclis Üyesi Neşe Erdem'in istifası sonrası meclis grubunda göreve başlayan Aysel Beyaz daha önce CHP Bandırma İlçe Yönetim kurulunda görev yaptı. İş kadını ve aynı zamanda Bandırma Gerçek Gazetesinde özellikle kadınlar ,çevre ve kent duyarlılığıyla ilgili yazılarıyla dikkat çeken yazarlığını sürdüren Aysel Beyaz evli ve 1 çocuk annesi.

Beyaz yeni başladığı göreviyle ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada " Doğrusu heyecanlıyım. Öncelikle halkın seçimiyle göreve gelip  bugüne kadar kentimizle ilgili olarak hizmet veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ben de bir Cumhuriyet kadını olarak biz kadınlara  pek çok dünya ülkesinden önce eşit ve özgür olarak hizmet verme hakkını sağlayan Atatürk e ve ilkelerine  bağlı bir kişi olarak bize yetki veren halkımın bir hizmetkarı kentimiz Bandırma'nın çıkarları doğrultusunda tüm mesai arkadaşlarımla birlikte çaba göstermeye gayret edeceğim." ifadesini kullandı.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza Ekim Meclisi ilk toplantısında meclis üyesi görevine başlayan  Aysel Beyaz'a hayırlı olsun dilekelerinde bulundu.

BANDIRMA GERÇEK- MEHMET LEVENTOĞLU