Ahmet Akın;''İktidar Yakın''

AHMET AKIN; “İKTİDAR YAKIN”

 

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir 2. sıra Milletvekili Adayı Ahmet Akın; “Partimiz ve davamızı anlatma, halkın iktidarını kurma yolunda büyük bir sorumluluk aldık.  Balıkesir’in bir evladı olarak, halkımızın desteğinden güç alarak çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.” dedi. 

29 Mart’ın hemen ardından çalışmalarına iyice hız kazandıran Ahmet Akın, o günden bu yana bütün Balıkesir ilçelerinin dolaştı, köylerde, kahvehanelerde halk ile sohbet etti, dertlerini dinledi. Akın; “Seçim çalışmalarımıza çok önce başladık. 29 Mart sonrasında da örgütlerimize teşekkür ziyaretleri ile seçim çalışmalarımıza iyice hız kazandırdık. Ön seçim sonrası bütün Balıkesir’de tam turu tamamladık. Memleketimizi karış karış gezerek, halkımızın derdini sevincini paylaşacağız. Birlik olarak, çok çalışarak halkın iktidarını kuracağız.” diye konuştu.

 

Balıkesir’de 1. Parti Olacağız 

Akın; “Bütün parti örgütlerimizde muhteşem bir hareketlilik söz konusu. Bu hareketlilik, bu çalışma şekli muhakkak ki seçime de yansıyacak. Sosyal demokrasiyi bu ülkeye getiren parti olarak halk için nasıl çalışılır, herkese bir kez daha göstereceğiz. Saraylar halkı duymaz, biz halkımızı köyünde, kahvesinde, tarlasında ziyaret ederek sorunlarını paylaşıyoruz. Halkımızın bize duyduğu güven ile geliyoruz. Bunun önünde kimse duramaz. Bu özveriyle Balıkesir’de 1. Parti olacağımıza inanıyoruz.” diye konuştu.