14 EKİM 2017 CUMARTESİ
15:00 BALIKESİRSPOR BALTOK GAZİANTEPSPOR TFF 1.LİG ATATÜRK
16:00 KARESİSPOR AFYON BELEDİYESİ BASKETBOL 1.LİG KURTDERELİ S.S
15:00 BANDIRMASPOR KEMALPAŞA ATA GENÇLİK SK HENTBOL KADINLAR 1.LİG ERDEK SPOR SALONU
14-15 EKİM 2017
09:00 BÖLGE 1 YELKEN YARIŞLARI BURHANİYE YELKEN KULÜBÜ
15 EKİM 2017 PAZAR
16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ VOLEYBOL BAYANLAR 1.LİG KURTDERELİ S.S
14:00 BİGADİÇ BLD ESERSPOR VOLEYBOL ERKEKLER 1.LİG BİGADİÇ S.S
16:00 BANVİT TÜRK TELEKOM BASKETBOL GENÇLER LİGİ K.ALİ ACAR S.S
19:30 BANVİT ESKİŞEHİR BASKET TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ K.ALİ ACAR S.S
20 EKİM 2017 CUMA
09:00 DERYA ULUĞ-SANCAK-PAMELA KONSER KURTDERELİ S.S
2017-2018 FUTBOL SEZONU 7.HAFTA PROGRAMI
14 EKİM 2017 CUMARTESİ
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK GAZİANTEPSPOR U21 AKADEMİ LİGİ AHP 3 NO
12:00 B.Ş BELEDİYESPOR BALYA BLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
14:30 B.Ş BELEDİYESPOR BALYA BLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
12:30 BALIKESİRSPOR BALTOK FENERBAHÇE A.Ş U14 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
14:30 BALIKESİRSPOR BALTOK FENERBAHÇE A.Ş U15 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
12:00 YENİSANAYİSPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 CEYLANSPOR MAHMUDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 KEPSUTBLD.SPOR İVRİNDİBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:00 ETİBORSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 C.M BURHANİYESPOR BARBAROSSEFASPOR U14 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR GÖMEÇBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 HAMDİBEYKAYASPOR BURHANİYEBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:00 KÜÇÜKKÖYSPOR 2008 YENİMAH.SPOR U14 FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
14:00 MANYASBLD.SPOR ETİSPOR U19 FUTBOL MÜS. MANYAS
12:00 BANDIRMASPOR GÖNENBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 ÇELİKSPOR GÖNENBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:15 BANDIRMAGÜCÜGENÇ.SPOR BANDIRMASPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15 EKİM 2017 PAZAR
15:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR BORNOVA YEŞİLOVASPOR S.TOTO BAL LİGİ AYVALIK
15:00 HAVRANFATİHBLD.SPOR BELEDİYE DERİNCESPOR S.TOTO BAL LİGİ HAVRAN
11:00 HALALCASPOR YENİKAVAKSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR SAKARYASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
11:00 ŞABANLARSPOR YAKUPKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 G.O.PAŞASPOR ETİBORSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 YENİSANAYİSPOR ERDEKSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş U17 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
14:30 BALIKESİRSPOR BALTOK ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş U19 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
11:00 NERGİZSPOR HOTAŞLARSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 KARASİBEYİVİCDANİYESPOR PAMUKÇU BLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 CEYLANSPOR ERGAMASPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 KEPSUTBLD.SPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 1K FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 İVRİNDİBLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
14:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR SINDIRGIBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
12:00 KÜÇÜKŞAPÇISPOR YENİKIZILKEÇİLİ 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 KÖRFEZ BOSTANCISPOR KÖR.EĞİTİM GEL.SPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
15:00 C.M.BURHANİYESPOR GÖNENBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR AKÇAY SARIKIZSPOR 1K FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
15:00 ADASPOR BİGADİÇBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS. ALİBEY
14:00 TAYFUNSPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
13:00 MANYASBLD.SPOR MARMARAADALARBLDSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. MANYAS
15:00 KIZIKSASPOR SARIKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. MANYAS
14:00 HASANBEYSPOR REŞADİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. HASANBEY
11:00 600 EVLERSPOR ERDEKDÜZLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 SANAYİSPOR GÜNDOĞANÇELTİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 ETİSPOR BARBAROSSEFASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. SANAYİ
BANDIRMA GERÇEK-SELİME NUR ÇAKAR